Organizacja konferencji na wodzie? To możliwe!
Konferencja to wydarzenie prestiżowe, które wystawia organizatorowi świadectwo. Wymaga więc umiejętności doskonałego planowania, realizowania i koordynowania działań. Sama organizacja konferencji na najwyższym poziomie to jednak nie wszystko. Liczą się również pomysł i miejsce – jeśli event ma przynieść niebagatelne korzyści (czy to wizerunkowe, czy finansowe), powinien pozytywnie zaskoczyć. A organizacja konferencji dla firm na statku z pewnością będzie taką niespodzianką.

Dlaczego jednak warto postawić na takie konferencje? Organizacja przyjęcia na wodzie nie tylko wyróżni Twój event, ale również pozwoli zredukować do minimum zewnętrzne zakłócenia, a zmaksymalizować nietuzinkowe doświadczenie. W statekkrakow.com można wynająć na wyłączność statki na konferencje w Krakowie (zarówno na określony czas, jak i trasę).

A to nie wszystko. Możliwe jest także organizowanie konferencji w połączeniu z rejsem, oprawą muzyczną i programem artystycznym, zgodnym z życzeniem klienta. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych jest dowodem, że także obsługa konferencji będzie na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto zorganizować konferencje w Krakowie na naszym statku?
Zacznijmy od rozwiania pierwszej najczęstszej wątpliwości: czy organizacja konferencji na wodzie nie zrujnuje mojego budżetu? Zdecydowanie nie. Chociaż taki biznesowy event nie należy do najtańszych, gwarantujemy znacznie lepszą kontrolę nad finansami.

Z wyprzedzeniem otrzymają Państwo koszty całego eventu, a także wszelkich dodatkowych usług, co pozwoli na uniknięcie nieprzewidzianych wydatków. Płacąc za organizację konferencji u nas, płacicie również za najwyższą jakość usług. Profesjonalny sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie konferencji dostosowywane jest indywidualnie do każdego wydarzenia, dzięki czemu podczas konferencji można swobodnie wygłaszać prelekcję czy przedstawiać graficzne prezentacje.

Do dyspozycji gości oddajemy nagłośnienie, rzutnik, mikrofon oraz telewizor. Możemy zorganizować także materiały dla uczestników, jak notatniki czy długopisy.

Na pokładach naszych jednostek podajemy również menu konferencyjne na przerwy kawowe, lunche serwowane i bufetowe. Oczywiście, w kwestii usług cateringowych, jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie – kucharze gotowi są przygotować indywidualne gastronomiczne zamówienie.

Nad bezpieczeństwem uczestników rejsów czuwa doświadczony zespół marynarzy. A to wszystko w samym centrum Krakowa, z pięknym widokiem na Wawel i Zakole Wisły.

Organizowanie konferencji na wodzie – jakie mamy możliwości i którą wybrać?
Organizacja konferencji w statekkrakow.com daje kilka możliwości. Można bowiem na miejsce takiego biznesowego eventu wybrać restaurację na wodzie „Aquarius”, statek Nimfa lub Restaurację Zabłocie 13.

W pierwszej i drugiej pomieści się aż 200 osób na dwóch pokładach (w okresie zimowym na przyjęcia do 100 osób zapraszamy do restauracji „Aquarius” na ogrzewany dolny pokład). Restaurację Zabłocie, z bezpłatnym parkingiem dla gości, rekomendujemy mniejszym grupom od kilkunastu do 25 osób.

Jeśli pragną mieć Państwo zapewnioną najwyższą jakość obsługi konferencji i liczą Państwo na indywidualne podejście, możemy zająć się całościową organizacją konferencji. Jeśli jednak preferują Państwo samodzielne przygotowanie sali oraz cateringu, istnieje możliwość wynajęcia naszych obiektów. Jesteśmy również zdania, że tak nietuzinkowe konferencje w Krakowie wymagają uwiecznienia – dlatego w każdym z naszych obiektów umożliwiamy zorganizowanie sesji zdjęciowych. Tak, aby ta wyjątkowa impreza biznesowa wpłynęła pozytywnie na wizerunek Państwa firmy.