przygoda i dobra zabawa...

Oferta

dla firm

Wyjątkowa oferta dla firm – zafunduj swoim pracownikom rejs statkiem po Wiśle
Czy jako pracodawca rozważałeś organizację spotkania, imprezy lub konferencji, z wykorzystaniem statku na Wiśle?

Wychodzimy naprzeciw potrzebom firm, dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę. Od teraz wszelkie biznesowe eventy możesz zorganizować, wykorzystując rejs statkiem. Kraków to w końcu idealne miejsce do połączenia rozrywki z pracą.

Możesz nam zaufać – mamy duże doświadczenie w organizacji branżowych imprez. Wykorzystywaliśmy statek na Wiśle przy organizacji m.in. śniadań biznesowych, imprez integracyjnych dla firm, konferencji, świątecznych uroczystości, szkoleń, bali i jubileuszów oraz przyjęć promocyjnych.

Każdy z eventów jest dostosowany do potrzeb klienta. Oferujemy przyjęcia zasiadane (rejs statkiem po Wiśle w połączeniu z kolacją w jednej z naszych dwóch restauracji na wodzie: Przystań Wawel lub „Aquarius”), w formie zimnego bufetu na statku oraz przyjęcia coctaile.

Statek na Wiśle – wyjątkowe miejsce, niezwykłe widoki, nietuzinkowe przeżycia
Rejs statkiem po Wiśle to gwarancja wspaniałych przeżyć dla Twoich pracowników. Z daleka od brzegu można podziwiać wspaniały krakowski krajobraz i maksymalnie skoncentrować się na „tu i teraz”. Dlatego polecamy statek na Wiśle na organizację różnego rodzaju eventów. To wyjątkowe miejsce na pewno na długo zostanie w pamięci uczestników.

Zarówno statek ORKA, jak i NIMFA, zlokalizowane są w samym centrum Krakowa – Bulwar Czerwieński przy Moście Grunwaldzkim oferuje bezpośredni widok na Wawel, który jest najpiękniejszą wizytówką miasta.

Od pierwszych chwil po wejściu na statek na Wiśle, można poczuć dreszczyk emocji związany z tym niepowtarzalnym miejscem.

A co zaoferuje nam rejs statkiem? Kraków to nie tylko potężny zamek, ale i wyjątkowo zadbane zielone wały, zachowane średniowieczne kamieniczki i kościoły, a także mniej uczęszczane urokliwe zakola głównej polskiej rzeki.

Już sama atmosfera podczas rejsu statkiem na Wiśle wpływanie pozytywnie na wzajemne relacje pracowników. Nie od dziś wiadomo, że wyjątkowe doświadczenia po prostu zbliżają do siebie – rodzinę, przyjaciół, kolegów z pracy czy biznesowych partnerów.

Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze czeka Cię, jeśli wybierzesz statek na Wiśle jako miejsce dla firmowego eventu, zapoznaj się z całą ofertą poniżej.