Replicant2
prev next
 
Home O firmie Bezpieczeństwo

 

Krakowska Żegluga Pasażerska zajmuje się

organizacją rejsów wycieczkowych po Wiśle w Krakowie.

Na rynku turystycznym funkcjonuje od 2007 roku w miejsce dawnej Żeglugi Krakowskiej. Krakowska Żegluga Pasażerska jest właścicielem kilku jednostek pływających i stacjonarnych białej floty. to: barki restauracyjne: Przystań Wawel i Aquarius oraz statki: Nimfa, Orka i katamarany, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami Polskiego Rejestru Statków oraz Urzędu Żeglugi Śródlądowej, a także zostały dostosowane do wymagań unijnych. Krakowska Żegluga Pasażerska dysponuje wykwalifikowaną załogą od stopnia marynarza, ster motorzysty, bosmanów  po kapitanów.

Nasze jednostki są stabilne i komfortowe, zapewniające schronienie przed deszczem w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych. Wysokie burty zapewniają bezpieczeństwo podczas rejsu.

Naszym głównym celem jest nie tylko odbudowanie i ugruntowanie tradycji żeglugowych w rejonie Krakowa, pokazanie tego pięknego miasta i jego walorów od strony Wisły, ale przede wszystkim dostosowanie naszej oferty do potrzeb krakowskiego rynku turystycznego.

 

 

Rezerwacja rejsów online

Przechwytywanie

http://www.e-statek.pl Zapraszamy

do zakupu biletu przez internet